4victory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informacije o isporuci i plaćanju proizvoda

Go down

Informacije o isporuci i plaćanju proizvoda Empty Informacije o isporuci i plaćanju proizvoda

Post by Milovan aeQuItas Wed Dec 23, 2009 5:02 pm

OBAVESTENJE:

Od 1.11.2009 godine BESPLATNA DOSTAVA za porudzbine od 1499 dinara pa navise. Ova pogodnost vazi samo za podrucje Srbije

Postovani,

sve sto imamo u ponudi mozete naruciti i mi cemo Vam to poslati na kucnu adresu. Procedura je sledeca: posaljite nam Vase podatke, a mi Vama saljemo predracun (porudzbina + postarina), mailom ili faxom.Postarina za pakete do 1kg (sto je nekoliko igara) je 160.48 din. Predracun mozete platiti u bilo kojoj posti ili banci. Nakon evidentirane uplate saljemo Vam robu i racun na kucnu adresu (City Express-om). Roba stize na kucnu adresu u roku od 2 poslovna dana.

*Molimo Vas da uplatite tacan iznos kakav je i na predracunu.

Narucujem:

- James Cameron's Avatar - The Game, PC
-
-

*Ako zelite da narucite jos neki proizvod, mozete ga dopisati ovde.

*Podaci o naruciocu:
Ime:
Prezime:
Adresa:
Telefon:
E-Mail:
Postanski broj:
Grad:

*Molimo Vas da prilikom popunjavanja "Podaci o naruciocu" koristite specijalne karaktere naseg jezika(zbog vaseg imena i adrese).

Srdacan pozdrav,
GameS


Ako zelite i njihov email, samo mi javite ja cu vam ga dati na PM. I kupuj te odavde ja sam uzeo 2 igrice i nisam imao ikakvih problema.
Milovan aeQuItas
Milovan aeQuItas
Admin

Birthday : 1993-10-05
Posts : 158
Join date : 2009-12-19
Age : 30
Location : Ruma

https://sveuvezigrica-4v.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum